+420 734 418 371 rezervace 10 osob a více: +420 605 257 241  
 
 
 

RELAXAČNÍ ZÓNA ŠEBERÁK - PLÁŽ

RELAXAČNÍ ZÓNA ŠEBERÁK - PLÁŽ
2020
Relaxační zóna - pláž u rybníka Šeberák

 

PROVOZNÍ DOBA RELAXAČNÍ ZÓNY /při špatném počasí bude zadní pláž veřejnosti uzavřena

červen

po – pá

10:00 – 20:00

 

so – ne

  9:00 – 21:00

červenec

po – ne

  9:00 – 21:00

srpen

po – ne

  9:00 – 21:00

září

po – pá

10:00 – 20:00

 

so – ne

  9:00 – 20:00

 

Návštěvní řád

Návštěvní řád RELAXAČNÍ ZÓNY U PŘÍRODNÍHO BIOTOPU platný od 1. 6. 2020

 1. Vstup do areálu RELAXAČNÍ ZÓNY je povolen návštěvníkům pouze v provozní době s platnou papírovou vstupenkou, kterou vydává pokladna u vstupu. Zakoupením vstupenky a vstupem do prostoru areálu RELAXAČNÍ ZÓNY je každý povinen dodržovat ustanovení tohoto návštěvního řádu a dbát pokynů zaměstnanců provozovatele. Koupání je na vlastní nebezpečí.
 2. Při každém vstupu do areálu – RELAXAČNÍ ZÓNY musí návštěvník zaplatit vstupné dle ceníku. Vstupenku je návštěvník povinen uschovat pro případnou kontrolu. V případě ztráty vstupenky je návštěvník povinen zaplatit plné vstupné. Po opuštění areálu Šeberák pozbývá vstupenka platnosti.
 3. Denní vstupenka platí pouze v den jejího vydání a je použitelná pouze pro jeden vstup. Bez platné vstupenky bude návštěvník vykázán z areálu RELAXAČNÍ ZÓNY. Dětem mladším 15 let je návštěva povolena pouze v doprovodu osoby starší 18 let. Dětem do 1 roku je v doprovodu rodičů umožněn vstup zdarma. Za děti zodpovídají rodiče nebo doprovod starší 18 let.
 4. V případě dosažení kapacity areálu RELAXAČNÍ ZÓNY – 1000 osob nebude umožněn vstup dalším návštěvníkům. Další vstup do areálu RELAXAČNÍ ZÓNY bude umožněn v režimu jeden odchod = jeden vstup.
 5. Předměty nalezené v prostorách RELAXAČNÍ ZÓNY odevzdá nálezce obsluze na stánku, popřípadě na  pokladně u vstupu.
 6. Návštěvníci jsou povinni užívat čistý a slušný oděv, případně koupací oděv a dodržovat zásady hygieny. Je přísně zakázáno trávit čas v těchto prostorech nazí.
 7. Návštěvníci, zejména děti a osoby starší nebo postižené tělesnou vadou se musí ve vlastním zájmu pohybovat opatrně na hladkých a mokrých podlahách a na nerovném terénu a vyvarovat se tak uklouznutí a upadnutí, popř. úrazu. Návštěvníci jsou povinni dbát zvýšené opatrnosti při vstupu do vody, dno jezera může být kluzké.
 8. Provozovatel RELAXAČNÍ ZÓNY nenese odpovědnost za škody, poranění a úrazy, které si způsobili návštěvníci sami svojí neopatrností nebo nedodržením tohoto řádu. Návštěvníci jsou povinni dbát o vlastní bezpečnost i bezpečnost ostatních koupajících a jednat při všech aktivitách v areálu přiměřeně ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu.
 9. Návštěvníci musí dodržovat stanovenou provozní dobu. Zůstávat v areálu RELAXAČNÍ ZÓNĚ a používat jeho zařízení mimo tuto dobu není dovoleno. Poslední vstup do areálu RELAXAČNÍ ZÓNY bude umožněn nejpozději 45 min před koncem provozní doby.
 10. V celém areálu Šeberák i RELAXAČNÍ ZÓNĚ je přísný zákaz konzumace vlastních nápojů, jídla či jiných pochutin.
 11. Z areálu RELAXAČNÍ ZÓNY bude bez nároku na vrácení vstupného vykázán každý, kdo přes napomenutí poruší ustanovení tohoto provozního řádu nebo neuposlechne pokynů odpovědného pracovníka, vstoupí do prostor návštěvníkům nepřístupným, nadměrně požije alkoholických nápojů nebo se chová jiným nepřístojným způsobem. Neopustí-li v takových případech návštěvník areál RELAXAČNÍ ZÓNU na vyzvání, je pracovník restaurace a areálu Šeberák povinen rušitele vyvést, případně požádat o pomoc Policii ČR nebo Městskou policii.
 12. V areálu je zakázáno chovat se způsobem, který ohrožuje osobní bezpečnost a pořádek nebo hlukem rušit klid ostatních, hrát míčové hry s tvrdým balonem. Zakazuje se volat o pomoc bez vážné příčiny, vzájemně se potápět, srážet a vhazovat druhé osoby do vody, pobíhat po ochozu koupacího jezera (vzhledem k nebezpečí úrazu), skákat a vstupovat do vody mimo místa k tomu určená. Dále je zakázáno bezdůvodně či neoprávněně používat záchranných předmětů první pomoci. Plavání pod mola se zakazuje!
 13. Je zakázáno vstupovat do prostor návštěvníkům nepřístupných, označených výstražnými tabulkami, oplocením či páskami, svévolně znečišťovat vodu i ostatní prostory RELAXAČNÍ ZÓNY (praní prádla, odhazování odpadků, plivání, vnášení jídla do vody apod.).
 14. V areálu RELAXAČNÍ ZÓNY je zakázáno kouřit mimo místa k tomu určená, používat vařičů a pohybovat se na jízdních kolech. Zakazuje se vstup se zvířaty, zbraněmi, chemikáliemi a hořlavinami.
 15. Do areálu RELAXAČNÍ ZÓNY není dovolen přístup osobám postiženým horečkou, zánětem očních spojivek, nakažlivými nebo odpor budícími chorobami, kožními parazity nebo vyrážkami, chorobami provázenými výtokem např. hnisu apod., dále bacilonosičům střevních chorob, osobám nacházejícím se v karanténě pro výskyt nakažlivé nemoci v kolektivu, členům rodin nebo příslušníkům domácností, v nichž se vyskytla nakažlivá choroba a kde nemocný není od ostatních osob izolován, osobám zahmyzeným a opilým a nebo pod vlivem omamných látek.
 16. Pro poskytnutí první pomoci při úrazech, poranění či nevolnosti je určeno viditelně označené místo se skříňkou první pomoci. První pomoc poskytuje vyškolený zaměstnanec restaurace a areálu Šeberák, který v případě potřeby zavolá lékaře.
 17. Poškození nebo rozkrádání majetku restaurace a areálu Šeberák je trestné.
 18. Provozovatel si vyhrazuje právo uzavřít část nebo celý areál pro veřejnost, o těchto událostech bude vše probíhat trvajícím informováním návštěvníků areálu u vstupu do areálu a na webových stránkách areálu, případně facebooku.
 19. V areálu je zakázáno provozovat jakoukoliv komerční činnost bez předchozího souhlasu provozovatele.
 20. Za znečištění vody a svévolné poškození zařízení v areálu RELAXAČNÍ ZÓNY bude od viníka požadována náhrada vzniklé škody v plném rozsahu. Areál je monitorován kamerovým systémem se záznamem.
 21. Dbejte pokynů personálu!

 

 

Ceník

Celodenní vstupné

 

Celý den/ od 17h

 

Dospělí

120 Kč / 80 Kč

 

Děti (do 15 let)

80 Kč / 60 Kč

 

ZTP

80 Kč / 60 Kč

 

Senioři (nad 65 let)

80 Kč / 60 Kč

 

Děti do 1 roku

zdarma

 

Rodinné vstupné

 

Celý den/ Od 17:00

 

 

 

 

2 dospělí + 2 děti

300 Kč / 200 Kč

 

Další dítě

  60 Kč /   50 Kč

 

 

DOPROVODNÉ SLUŽBY A NABÍDKA SPORTOVNÍHO VYŽITÍ V PROSTORÁCH RELAXAČNÍ ZÓNY

Zapůjčení lehátka na celý den/od 17h   100 Kč/50 Kč

Pronájem VIP altánu (2x lehátko, stoleček, šlapadlo nebo pikniková loď na 30 min zdarma, badminton, ping pong, petangue na hodinu zdarma)      500 Kč na den

Zapůjčení stolní hry 50 Kč/ 60 min

Šlapadlo              100 Kč/ 30 min

Pink Ponk           50 Kč/ 60 min

Badminton         100 Kč/ 60 min

Pikniková loď    100 Kč/20 min

Pikniková deka100 Kč /celý den

Beach Volejbal  100 Kč/ 60 min

Pétangue              35 Kč/ 60 min

Paddleboard        50 Kč/30 min

 

SLUŽBY A ZÁZEMÍ V CENĚ VSTUPNÉHO

Udržovaný prostor s pravidelně sekanou trávou a udržovaným vstupem do vody

Správcem zajištěný kompletní úklid

Sprcha z vodovodního řádu

Mlhoviště pro osvěžení

Mobilní převlékárny

Toalety

Občerstvení s posezením

Dětské pískoviště s malým brouzdalištěm

Hudební kulisa

 

 

 

 

 

 

« zpět Zpět na začátek
 
 
 

Kalendář akcí

seznam akcí»
<Říjen 2021>
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031