+420 734 418 371  
 
 
 

O nás

O nás

 

Drazí snoubenci,
děkujeme Vám, že jste si pro tak významnou chvíli, jako je svatební obřad, zvolili náš volnočasový areál s restaurací Šeberák.

Naše restaurace vznikla z lásky k šeberácké přírodě, přátelství a poctivé gastronomii. Přesto, že se náš areál nachází v hlavním městě, plně si zde vychutnáte oázu klidu, krásu zdejší fauny a flóry a zapomenete na ruch velkoměsta. Díky lásce ke všemu kolem nás, kterou v sobě věrně uchováváme, je Šeberák ideálním místem k vyznání Vaší celoživotní lásky a vyslovení požehnaného ‚,ano".

Díky ideální poloze našeho areálu u rybníka Šeberák Vám můžeme nabídnout hned několik romantických míst pro Vaši svatbu.  Vybraný prostor pro konání svatebního obřadu, svatební večeře i rautu, zajistíme do posledního detailu podle velikosti svatby. Komorním svatbám vytvoříme intimní a ničím nerušenou atmosféru a pro velkolepé svatby uzavřeme celý areál,  abyste si plně vychutnali všeho, co Vám areál může nabídnout.

Svatba je o Vás dvou, Vaší hluboké lásce, Vašem souznění duší a silném přátelství, které trvá celý život. Pro takto výjimečný den, si zasloužíte i výjimečné prostředí. Na Šeberáku Vám vyčarujeme pohádkovou svatbu, na kterou budete s radostí vzpomínat.

 

Historie

 

Zlatým hřebem našeho areálu je rybník Šeberák. V červenci roku 1933 byl rybník Šeberák poprvé otevřen jako veřejné koupaliště, které zřídil dřívější majitel místního velkostatku pan K. Korb – Weidenheim. Rybník Šeberák je jeden z pěti dochovaných rybníků, který je zapsaný v kunratickém katastru. Proto se stal důležitým historickým článkem s dlouholetou tradicí, který přečkal veškeré nástrahy dávné historie. Ne nadarmo se proto traduje, že je rybník Šeberák jakýmsi symbolem štěstí v nově uzavřeném manželství, které tu vzniká. V současnosti Šeberák slouží jako zábavné místo plné kulturních akcí uzpůsobené pro celou rodinu, které pořádáme v průběhu celého roku. Areál je známou rekreační zónou, která je využitelná k mnoha sportovním aktivitám a kulturním akcím pro celou rodinu. 

 

Zpět na začátek